Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.0.52 
de en fr nl es pt ru hu pl

DVC CUP

RegionNED
KlubSDVV
Miejsce zawodówRobbenhaarweg 29, Almelo
Termin23.-25.04.2021
Ostateczny termin28.02.2021
Rodzaj meczuIPSC Handgun
Poziom3
Ilość torów12
Liczba strzałówca 220
Strzelany w1/2 dzień
Opłata startowa110€ (Vorab-Überweisung) inclusiv Lunch
Zapłatawithin 15 days to:

Sparda-Bank West

IBAN: DE36400605600102582570

BIC : GENODEF1S08 Thomas Bochinski
Statusw oczekiwaniu
KontaktThomas Bochinski
Heidekamp 20
45772 Marl
E-Mail: dvc.promoter@gmail.com
Tel.: 02365/207920
MatchdirectorThomas Bochinski
RangemasterSasja Barentsen
StatsdirectorXavier Candelier
KomentarzeTeilnehmer, die nicht fristgerecht bezahlen und demzufolge nicht als bezahlt markiert sind werden gestrichen. Competitior which not pay on time, will be cancelled from match.
Sponsorzy
2rad und mehr / Norbert Gickel

ogłoszeniehtml (Mi 03 Mär 2021 08:57:48 CET)
Lista zawodnikówhtml

 Rejestracja zamknięta
Klasa \ Kategoria  --- JuniorLadySeniorSuperSeniorSum
Open82115632
Standard35 514155
Production38 420264
Classic2 17 10
Production Optic10 211528
Suma932136714189
GER130
NED42
FRA7
BEL7
GBR3
presidentsmedals4
presidentsmedals6

Squad 0 Prematch Thursday only staff 14:00hIlość miejsc: 12, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Andreas FreitagGERProductionSenior
2green Stefan DietzGERProductionSenior
3green Conrad HoletzeckGERProductionSenior
4green Xavier CandelierFRAProduction OpticOverall
5green Jan MarmullaGERProductionSenior
6green Ingo FosterGERProductionOverall
7green Thomas BochinskiGERStandardSenior
8green Bruno HageFRAProduction OpticSuperSenior
9green Fabrice HourlonFRAProduction OpticSuperSenior
10green Daniel PrehnGERStandardOverall
11green Manuel BeneckeGERStandardOverall
12green Michaela PrehnGERStandardLady
13green Jürgen FaberGERProductionSenior
14green David BastGERStandardOverall
   
Squad 1 Friday 09:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 2 Friday 09:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Volker DannapfelGEROpenSenior1green Arnold FrankGEROpenSenior
2green Simon MoritzGERProductionOverall2green Dylan De BlieckNEDStandardOverall
3green Nina LehmannGEROpenLady3green Valentijn OvereemNEDOpenJunior
4green Martin MartensGERProductionOverall4green Ruwald WeversNEDProductionSenior
5green Dieter ter HaarGERProductionSenior5green Marcel SouhuwatNEDOpenOverall
6green Paul HoffmanGEROpenSenior6green Thomas WinterGEROpenSenior
7green Norbert GickelGERProduction OpticSenior7green Johan KoekNEDStandardOverall
8red Christian BlankGERStandardOverall   
      
Squad 3 Friday 09:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 4 Friday 09:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Steffen PehlGERStandardOverall1green Christian BaumgarthGERStandardOverall
2green Thomas BuntrockGERClassicSenior2green Perrine GelardFRAStandardLady
3green Paul SandersNEDProductionOverall3green Alex AlardFRAProduction OpticOverall
4green Noop van de VenNEDOpenOverall4green Silvio PetersGERProductionOverall
5green Shanko Vd WeerdhofNEDOpenJunior5green Dieter KeuppensBELProductionOverall
6green Rudolf KeijzerNEDStandardSenior6green Cédric LambeirBELProductionOverall
7green Oliver MatußekGERProductionOverall7green Stefan MoebsGERProduction OpticSenior
   8green Carola Siebert-BartholmeiGERProduction OpticLady
      

Squad 5 Friday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 6 Friday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 1
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sascha OsterwaldGERProductionOverall1green Antonios ZachariadisBELStandardOverall
2green Stefan NathausGERStandardOverall2green Salvatore RocciaBELOpenSuperSenior
3green Jürgen JungbluthGEROpenSenior3green Koen BeuselinckBELProduction OpticOverall
4green Marc WinklerGERProductionOverall4green Steve margodtBELStandardOverall
5green Volker LöfflerGERProductionSenior5green David j AshcroftGBRProduction OpticOverall
6green Cornelius BebberGERProduction OpticSuperSenior6green Justin CooperGBRProduction OpticOverall
7green Sascha HeinemannGERClassicOverall7   
      
Squad 7 Friday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 8 Friday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jens ReppeGERProductionSenior1green Kai DonathGERStandardSenior
2green Richard IngramGBRProduction OpticSenior2green Ilko PillarGERStandardOverall
3green Ives GarreGERProductionSenior3green Lars MangerGERProductionOverall
4green Adrian CraiuGERProductionSenior4green Uwe PankallaGERStandardSenior
5green Sven BiermannGERProductionOverall5green Heiko PikalGEROpenOverall
6green Arno SmitsNEDOpenSenior6green Andreas GoihlGERProduction OpticSenior
7green Henning KrügerGERStandardOverall7green Heinz SchürmannGERClassicSenior
8green Jens KönigsdorfGERClassicSenior   
      

Squad 9 Saturday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 10 Saturday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Karsten SchletteGEROpenSenior1green Axel ZarmstorfGERProductionOverall
2green Thomas KolweGEROpenOverall2green Oliver SchnoorGERProductionOverall
3green Niels SiatsGERProductionOverall3green Olaf SchnoorGERProductionSenior
4green Pieter LazaromsNEDProductionOverall4green Jürgen ReichardtGERProductionSenior
5green Karl-Heinz HilbigGERStandardSenior5green Ingo TascheGERProductionSuperSenior
6green Thomas KnaackGERStandardSenior6green Marcel van den BergNEDClassicSenior
7green Thijs van MullemNEDProductionOverall7green Marco PoppenhusenGERProductionOverall
      
Squad 11 Saturday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 12 Saturday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Benjamin GüntherGERStandardOverall1green Paul HopkinsGERStandardSenior
2green Matthias PerschkeGERStandardOverall2green Gregor ReineckGERStandardOverall
3green Viktor WakengutGERStandardOverall3green Andreas EwenGERStandardSenior
4green Alexsey ErokhinGERStandardOverall4green Florian SchollGERProductionOverall
5green Markus NeuhäuserGERStandardOverall5green Nils LandwehrGERStandardOverall
6green Jurgen FreekeNEDStandardOverall6green Jos van BeurdenNEDOpenSuperSenior
7green Markus TomczokGERProductionOverall7green Andre VonkNEDProductionSenior
   8green John UitertNEDProductionSenior
      

Squad 13 Saturday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 14 Saturday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Ivo RoksNEDProductionOverall1green Jorn HoleschovskyGERStandardOverall
2green Marcel SlimNEDClassicSenior2green Richard SköldGERStandardOverall
3green Holger GroßgergeGEROpenOverall3green Ludwig BowakowGERProductionSenior
4green Markus HillmannGERProductionSenior4green Esther VerjansGERProductionLady
5green Heiko ToepelGEROpenSenior5green Marcel De BaasNEDProductionSenior
6green Lydia van GervenNEDProductionLady6green Achim Walter WindischGERProductionOverall
7green Marcus BirringerGERProductionOverall7green Matthias HahnGERStandardSenior
8green Thomas SpierenburgNEDStandardSenior   
      
Squad 15 Saturday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 16 Saturday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Rick JanssenNEDStandardOverall1green Franziska MannGERStandardLady
2green Paulo Ribeiro MarquesNEDStandardOverall2green Alexander FleischerGERProductionOverall
3green Markus MochalskiGERProductionOverall3green Emilia KabatekGERProductionLady
4green Guillaume BalliereFRAProduction OpticSenior4green Jörg BretthauerGERProduction OpticOverall
5green Norbert KnabeGERStandardSuperSenior5green Jürgen BraunGERProduction OpticSenior
6green Hans Peter EschweilerGEROpenSuperSenior6green Daniel RichterGERProductionOverall
7green Pierre BrochardBELProductionSuperSenior7green Christian BrieskornGERStandardSenior
8green Niels van Der PluijmNEDProduction OpticOverall   
      

Squad 17 Sunday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 18 Sunday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Sebastian SchroederGERProductionOverall1green Semi BayoudhGERProductionOverall
2green Gert De RuijterNEDProduction OpticSenior2green Arnaud JailletFRAProductionSenior
3green Hans van KralingenNEDOpenSuperSenior3green Robin DiepeveenNEDProductionOverall
4green Peter DörgesGERClassicSenior4green Heike DannenbergGERStandardLady
5green Wolfgang KoblerGEROpenSuperSenior5green Celal,Mustafa MilGEROpenOverall
6green Tim VeenmanNEDStandardOverall6green Markus HeineGERStandardSenior
7green Marc WoudstraNEDStandardOverall7green Sandra Mützenich-HeineGERStandardLady
      
Squad 19 Sunday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 20 Sunday 08:30hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Glenn KhoNEDClassicSenior1green Michael KaltGEROpenSenior
2green Oliver DammGERStandardOverall2green Mario Jorge Pereira M de MatosGERStandardOverall
3green Michael van Arend MichaelNEDOpenSenior3green Kerstin PeitzGERProduction OpticLady
4green Dirk MichelsNEDOpenSenior4green Michael LehrGERProduction OpticSenior
5green Andre WeissGEROpenOverall5red Ulf StiegenGERClassicOverall
6green Frank BrüggemannGEROpenSenior6red Svenja LehmannGERClassicLady
7green Jelmer De JongNEDStandardOverall7green Ronnie SchroerGERProductionOverall
      

Squad 21 Sunday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 22 Sunday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Rainer HoppegartenGEROpenSuperSenior1green Frank WeusterGERProduction OpticSuperSenior
2green Roland Dr. PruchhorstGERProduction OpticOverall2green Thorsten SchützGERProduction OpticSenior
3green Hans DickmannGEROpenSenior3green Massimo MarianiNEDProduction OpticSenior
4green Michael KuckGERProduction OpticOverall4green Nico KoekNEDStandardOverall
5green Nokolaj GorbowskiGERProductionOverall5green Peter De LeurNEDStandardOverall
6green Michael KampikGERProduction OpticSenior6green Udo MohrlüderGERStandardSenior
7green Daniel ArkeGERProductionOverall7green Dylan KeppelNEDOpenOverall
8green Jürgen LoerkeGERProduction OpticSuperSenior8green Cheyenne WaubenNEDProductionLady
      
Squad 23 Sunday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0Squad 24 Sunday 14:00hIlość miejsc: 7, wolnych: 0
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoriaNr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1green Jörg FiedlerGERProduction OpticOverall1green Jochem VerveldeNEDProductionOverall
2green Lars RümplerGERProductionOverall2green Hubert Michels MichelsGERProductionOverall
3green Wolfgang OlbrückGEROpenSenior3green Sascha KrämerGERStandardOverall
4green Mike WidigerGERStandardSenior4green Rüdiger SchubertGEROpenSenior
5green Jos KockNEDProductionOverall5green Denis SupicaGERProductionOverall
6green Sjoerd MinheereNEDProductionOverall6green Lukasz StyraGERStandardOverall
7green Robert WalbröhlGERStandardOverall7green Wolfgang RichterGERProductionSenior
      
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikRegionKlasaKategoria
1red Knut MannelGEROpenOverall
2red Marijan LochGERProduction OpticOverall
3red Jonas KlinkhammerGEROpenOverall
4red Jérémie DuroBELProductionOverall
5red Dieter ReichardtGERStandardSuperSenior
6red Yannick BerneFRAProduction OpticOverall
7red Isabelle BerneFRAOpenLady
8red Yüksel AlpGERStandardOverall
9red Ron van MaanenNEDClassicSuperSenior
10red Mischa Water van deNEDProduction OpticSenior
11red Kay HartkampNEDClassicOverall
12red Heiko FlommersfeldGEROpenSenior
13red Jürgen RanczkaGERProduction OpticSenior
14red Thomas KruseGERProduction OpticOverall
15red Selcuk KahramanDENProduction OpticOverall
16red Amjad AliDENProductionOverall
17red Willi KirschGEROpenSenior
18red Ruud MolenaarNEDStandardSenior
   
red: nowe lub niejasne lub nieopłacone (21)
green: potwierdzone / zapłacone (186)