Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 4.17‑7 
 
de en fr nl es pt hu pl  

13. Magnum LW Pokal 2022

KlubSC Magnum Düsseldorf
Miejsce zawodówAltenbergstraße 99a, Düsseldorf
Termin25.06.2022
Ostateczny termin18.06.2022
Rodzaj meczu25m Speed, Mehrdistanz
Liczba strzałów 
Opłata startowaEUR 10,- pro Start, Anmeldung verpflichtet zur Zahlung (Startgeld ist Reuegeld)
Zapłatana strzelnicy
Statusfinalny
KontaktMarko Reiter
Mittelstr. 34
40789 Monheim
E-Mail: reiter.m@gmx.de
Tel.: 0171/1174874
MatchdirectorMarko Reiter
RangemasterMarko Reiter
StatsdirectorMarko Reiter
KomentarzeStartvoraussetzung: BDS-Mitgliedschaft mit gültiger Jahressichtmarke

Jeder Teilnehmer erhält eine Urkunde, die vom Verband bei Befürwortungen anerkannt wird.

Es gelten die aktuellen Covid-19 Regelungen von Bund, Land, Stadt, Verband und Schießstand (Maskenpflicht im Gebäude).

Die Ausschreibung und der Hygieneplan ist detailliert auf der LV4 Seite unter Pokalschießen 2022 zu finden.
ogłoszeniehtml (Mi 11 Mai 2022 18:43:47 CEST)
Lista zawodnikówhtml (Tylko dla administratora turnieju.)
Mecz jest w pełni zarezerwowany. Subskrypcja tylko na listę oczekujących.
Imię
Nazwisko
E-mail
Numer BDS
Division
Kategoria
Squad
Oficjał
Sponsor
Komentarz
Wyrażam zgodę na to, aby dane wprowadzone powyżej i powiązane informacje (np. data i godzina subskrypcji, używany język i wygenerowany przez system kod dostępu) w celu przeprowadzenia powiązanego wydarzenia mogły zostać zapisane, wykorzystane i przekazane odpowiedniemu organizatorowi. Zwłaszcza nazwa i dane konkurenta, w tym podział i kategoria, zostaną opublikowane na listach konkurentów i listach wyników. Odpowiedzialność za prywatność informacji ponosi operator systemu (patrz impressum ) oraz organizator wydarzenia, jak podano po lewej stronie tej strony. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Zapisz dane logowania jako pliki cookie. Aby uzyskać dodatkowe informacje, patrz: Informacje o polityce prywatności
Division \ Kategoria Sum1_Jugend2_Damen3_Schützen4_Alters5_Senioren6_Super-Senioren
1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung10 163  
4301_25m_Speed_SL_Flinte_offene_Visierung1  1   
4302_25m_Speed_SL_Flinte_optische_Visierung2  2   
4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung6  41 1
4304_25m_Speed_Repetierflinte_optische_Visierung5 1121 
4501_Mehrdistanz_SL_Flinte_offene_Visierung1  1   
4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung61 2111
4505_Mehrdistanz_Flinte_Freie_Klasse3  3   
4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung11 13322
4603_25m_Speed_LA_KW_offene_Visierung3   12 
4604_25m_Speed_LA_KK_offene_Visierung2  2   
4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung9  531 
4612_25m_Speed_SG_SL_KK_offene_Visierung1   1  
4614_25m_Speed_LA_KK_optische_Visierung1  1   
4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung9111321
4803_Mehrdistanz_LA_KW_offene_Visierung2   11 
4810_Mehrdistanz_SG_SL_KW_optische_Visierung5  221 
4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung7 124  
Suma84253625115

Squad 0Sobota 08:00hIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoria
    
Squad 1Sobota 10:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 2Sobota 10:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Dennis Siegmund4501_Mehrdistanz_SL_Flinte_offene_Visierung3_Schützen1green Uwe Berg4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung4_Alters
2green Henri Heinemeier4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung1_Jugend2green Stephane De Broux4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung6_Super-Senioren
        
Squad 3Sobota 10:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 4Sobota 10:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Dennis Siegmund4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung3_Schützen1green Roland Jendral4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung5_Senioren
2green Matthias Wunderlich4505_Mehrdistanz_Flinte_Freie_Klasse3_Schützen2green Bernd Schneider4603_25m_Speed_LA_KW_offene_Visierung5_Senioren
        
Squad 5Sobota 10:40h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 6Sobota 10:40h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Mario Jüngling4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung3_Schützen1green Roland Jendral4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung5_Senioren
2green Mathias Zimmermann1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen2green Daniel Steubesand4604_25m_Speed_LA_KK_offene_Visierung3_Schützen
        
Squad 7Sobota 11:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 8Sobota 11:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Uli van Dyck4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung4_Alters1green Daniel Steubesand4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen
2green Stephane De Broux4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung6_Super-Senioren2green Danny Klünder1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen
        
Squad 9Sobota 11:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 10Sobota 11:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Uli van Dyck4810_Mehrdistanz_SG_SL_KW_optische_Visierung4_Alters1green Dennis Siegmund4301_25m_Speed_SL_Flinte_offene_Visierung3_Schützen
2green Stephane De Broux4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung6_Super-Senioren2green Stephane De Broux4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung6_Super-Senioren
        
Squad 11Sobota 11:40h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 12Sobota 11:40h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Uli van Dyck4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters1green Mario Jüngling1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen
2green Roland Jendral4810_Mehrdistanz_SG_SL_KW_optische_Visierung5_Senioren2green Mathias Zimmermann4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung3_Schützen
        
Squad 13Sobota 12:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 14Sobota 12:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Roland Jendral4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung5_Senioren1green Mario Jüngling4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen
2green Andreas Hane4810_Mehrdistanz_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen2green Daniel Steubesand4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung3_Schützen
        
Squad 15Sobota 12:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 16Sobota 12:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Daniel Steubesand1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen1green Uli van Dyck1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters
2green Mathias Zimmermann4604_25m_Speed_LA_KK_offene_Visierung3_Schützen2green Andreas Hane4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen
        
Squad 17MittagspauseIlość miejsc: 0, wolnych: 0Squad 18MittagspauseIlość miejsc: 0, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
        
Squad 19Sobota 13:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 20Sobota 13:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Bernd Schneider4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung3_Schützen1green Uli van Dyck4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung4_Alters
2green Georg Schumacher4505_Mehrdistanz_Flinte_Freie_Klasse3_Schützen2green Thomas Böcker4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung4_Alters
        
Squad 21Sobota 13:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 22Sobota 13:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Horst P. Beck4810_Mehrdistanz_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen1green Thomas Böcker4612_25m_Speed_SG_SL_KK_offene_Visierung4_Alters
2green Tobias Fromeyer4302_25m_Speed_SL_Flinte_optische_Visierung3_Schützen2green Bernd Schneider4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung3_Schützen
        
Squad 23Sobota 13:40h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 24Sobota 13:40h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Henri Heinemeier4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung1_Jugend1green Frederick Bronneberg4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung3_Schützen
2green Bernd Schneider4803_Mehrdistanz_LA_KW_offene_Visierung5_Senioren2green Nils Hein4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung3_Schützen
        
Squad 25Sobota 14:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 26Sobota 14:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Rudolf Detiege4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung5_Senioren1green Frederick Bronneberg4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen
2green Martin Glos4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung4_Alters2green Nils Hein4614_25m_Speed_LA_KK_optische_Visierung3_Schützen
        
Squad 27Sobota 14:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 28Sobota 14:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Michael Strong1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen1green Rudolf Detiege4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung6_Super-Senioren
2green Rüdiger Klein4304_25m_Speed_Repetierflinte_optische_Visierung5_Senioren2green Guido Minelli4304_25m_Speed_Repetierflinte_optische_Visierung4_Alters
        
Squad 29Sobota 14:40h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 30Sobota 14:40h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Michael Strong4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen1green Horst P. Beck4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung3_Schützen
2green Rüdiger Klein4503_Mehrdistanz_Repetierflinte_offene_Visierung5_Senioren2green Thorsten Bräuer4304_25m_Speed_Repetierflinte_optische_Visierung3_Schützen
        
Squad 31Sobota 15:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 32Sobota 15:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Uwe Müller4810_Mehrdistanz_SG_SL_KW_optische_Visierung4_Alters1green Gerd Wedemeier4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung5_Senioren
2green Horst P. Beck4505_Mehrdistanz_Flinte_Freie_Klasse3_Schützen2green Thomas Alves4603_25m_Speed_LA_KW_offene_Visierung4_Alters
        
Squad 33Sobota 15:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 34Sobota 15:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Uwe Müller4610_25m_Speed_SG_SL_KW_optische_Visierung4_Alters1green Gerd Wedemeier4603_25m_Speed_LA_KW_offene_Visierung5_Senioren
2green Horst P. Beck4302_25m_Speed_SL_Flinte_optische_Visierung3_Schützen2green Gerald Anschütz4304_25m_Speed_Repetierflinte_optische_Visierung4_Alters
        
Squad 35Sobota 15:40h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 36Sobota 15:40h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Thomas Alves4803_Mehrdistanz_LA_KW_offene_Visierung4_Alters1green Anna Koischwitz4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung2_Damen
2green Wolfgang Iltz4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters2green Mateusz Bonczkowitz4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung3_Schützen
        
Squad 37Sobota 16:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 38Sobota 16:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Mateusz Bonczkowitz4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung3_Schützen1green Peter Stoppel1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters
2green Anna Koischwitz4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung2_Damen2green Hendrik Welzel1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters
        
Squad 39Sobota 16:20h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 40Sobota 16:20h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Mateusz Bonczkowitz4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen1green Peter Stoppel4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung4_Alters
2green Anna Koischwitz4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung2_Damen2green Hendrik Welzel4602_25m_Speed_SG_SL_KK_optische_Visierung4_Alters
        
Squad 41Sobota 16:40h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 42Sobota 16:40h  (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Peter Stoppel4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters1green Gerald Anschütz4303_25m_Speed_Repetierflinte_offene_Visierung4_Alters
2green Hendrik Welzel4822_Mehrdistanz_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung4_Alters2green Ute Minelli4304_25m_Speed_Repetierflinte_optische_Visierung2_Damen
        
Squad 43Sobota 17:00h (Halle 1)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0Squad 44Sobota 17:00h (Halle 2)Ilość miejsc: 2, wolnych: 0
Nr.ZawodnikDivisionKategoriaNr.ZawodnikDivisionKategoria
1green Peter Stoppel4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung4_Alters1green Mateusz Bonczkowitz1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung3_Schützen
2green Hendrik Welzel4802_Mehrdistanz_SG_SL_KK_optische_Visierung4_Alters2green Anna Koischwitz1422_25m_Speed_Pistole_mit_Anschlagschaft_optische_Visierung2_Damen
        
Squad 99Lista oczekującychIlość miejsc: 0, wolnych: 10
Nr.ZawodnikDivisionKategoria
1red Rüdiger Klein4505_Mehrdistanz_Flinte_Freie_Klasse5_Senioren
2red Guido Minelli4301_25m_Speed_SL_Flinte_offene_Visierung4_Alters
3red Oliver Miltzner4505_Mehrdistanz_Flinte_Freie_Klasse4_Alters
    
red: nowe lub niejasne (3)
green: potwierdzone (84)